Kim jesteśmy

eleganckie-gadzety.pl jest częścią Gratisownia.pl.

 

Gratisownia.pl do importer i producent gadżetów reklamowych dla firm. Naszą nadrzędną wartością są ludzie, to na podstawie tą wartość budujemy nasza markę i wspieramy rozwój naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, bo wiemy, że takiego podejścia wymaga strategia reklamy czy promocji naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanym maszyną jesteśmy w stanie zamienić dowolny przedmiot w gadżet reklamowy. Firmy, które chcą wzmocnić wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami powinni zainteresować się naszą ofertą produktów reklamowych zawierających min. długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele innych gadżetów reklamowych za nadrukiem.

 

Stosujemy wszystkie dostępne techniki znakowania. Najczęściej wybierane to tampodruk, grawer laserowy, termotransfer i sitodruk. Daje nam to dużą swobodę kreowania gadżetów reklamowych według potrzeb klienta. Potwierdza to duża ilość referencji i portfolio największych marek w gronie zadowolonych klientów naszej firmy.

 

Nasza wiarygodność potwierdza wieloletnie uczestnictwo w programie Trust – Solidni w Biznesie skupiającym firmy o zasięgu europejskim działające w sektorze reklamy.

 

Aktywnie wspieramy też inicjatywę wspomagaj.pl, która pozwala organizacją charytatywnym w łatwy sposób gromadzić środki na swoje cele. Zachęcamy do zapoznania się z tą ideą oraz przyłączenia do programu. Wszyscy możemy pomagać, to prostsze niż się nam wydaje.

 

Od roku 2010 jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszającej importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma, rozpoczęliśmy również wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych- Pomocna Firma, do czego również Państwa serdecznie zapraszamy.  

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: